IV MEMORIAŁ LECHA SAWICKIEGO

 W dniach 26-27 września 2020 roku odbędzie się IV edycja ogólnopolskiego turnieju pod nazwą IV Memoriał Lecha Sawickiego. W tym roku organizatorzy zaplanowali rywalizację w dwóch nowych kategoriach wiekowych - U-15 oraz U-13. 

Terminarze rozgrywek przedstawiamy poniżej:

 

ROCZNIK 2006

Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 9, ul. Legionowa 7

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZESPOŁÓW :

  1. SPK BIAŁYSTOK
  2. AKDEMIA KOSZYKÓWKI MŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK
  3. UKS „NENUFAR 5” EŁK
  4. KADRA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO (rocznik 2007)
  5. TSK „ROŚ” PISZ

 

WYNIKI MECZÓW  - rocznik 2006 :

SPK vs KWP 2007 82:41 (MVP – Walczak Sebastian)

KWP 2007 vs EŁK 60:70 (MVP - Kopko Szymon)

PISZ vs SPK  35:59 (MVP – Kisiel Kamil)

KWP 2007 vs AKMŻ 37:64 (MVP – Monach Kamil)

EŁK vs SPK 27:45 (MVP - Kisiel Kamil)

AKMŻ vs PISZ 80:43 (MVP Trojan Hubert)

AKMŻ vs EŁK 63:47 (MVP – Płoński Dawid)

PISZ vs KWP 2007 31:46 (MVP Ignaciuk Gabriel)

SPK vs AKMŻ 66:47 (MVP – Kisiel Kamil)

EŁK vs PISZ 77:36 (MVP – Gąsiorek Bartosz)

 

NAGRODY INDYWIDUALNE

 

MVP TURNIEJU – Sebastian Walczak (SPK BIAŁYSTOK)

 

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU

                                                            

- KAMIL KISIEL (SPK BIAŁYSTOK)

- DAWID PŁOŃSKI (AK „MŁODEŻUBRY” BIAŁYSTOK)

- MATEUSZ SAWICKI (KWP 2007/SPK BIAŁYSTOK)

- WOJCIECH MILEWSKI (TSK „ROŚ” PISZ)

- MICHAŁ DYRO (UKS „NENUFAR 5” EŁK)

 

ROCZNIK 2008

Hala VI LO, ul. Warszawska 8

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZESPOŁÓW :

  1. Akademia Koszykówki „MŁODE ŻUBRY” Białystok
  2. UKS „Nenufar 5” Ełk
  3. UKS „Basket 47” Białystok
  4. TSK „ROŚ” Pisz
  5. UKS „Łapa” Łapy

 

WYNIKI MECZÓW  - rocznik 2008 :

 

ŁAPY vs AKMŻ 11-101 (MVP - Aleksander Jakubowski)

PISZ vs EŁK 22-91 (MVP - Mateusz Wierzbicki)

BASKET 47 vs ŁAPY 80-13 (MVP - )

AKMŻ vs PISZ  62-25 (MVP - Maksymilian Rydzewski)

EŁK vs AKMŻ 54-55 (MVP - Marcel Jakubiec)

PISZ vs BASKET 47  22-57 (MVP - )

BASKET 47  vs EŁK  22-67 (MVP - Cyryl Lewandowski)

ŁAPY vs PISZ  29-57 (MVP - Gabriel Nyczka)

EŁK vs ŁAPY 77-10 (MVP - Dominik Gołąbek)

AKMŻ vs BASKET 47 45-38  (MVP - Rafał Szajowski)

 

NAGRODY INDYWIDUALNE

 

MVP TURNIEJU – Kazimierz Skobudziński (AK „Młode Żubry” Białystok)

 

PIERWSZA PIĄTKA TURNIEJU

                                                            

- ZDRODOWSKI WOJCIECH (UKS „NENUFAR 5” EŁK)

- WIERZBICKI KACPER (AK „MŁODEŻUBRY” BIAŁYSTOK)

- ANTONIUK ERYK  (BASKET 47 BIAŁYSTOK)

- PUZANOWSKI SZYMON (TSK „ROŚ” PISZ)

- BONDAR ALEKSANDER (UKS „ŁAPA” ŁAPY)