GRUPY SZKOLENIOWE

GRUPY CHŁOPCÓW

 

GRUPA "MINI ŻUBRY 1" - rocznik 2016/2017.

Trener prowadzący: PIOTR BOROWIK i ADRIAN SIEMIONKOWICZ
Treningi odbywają się w Zespole Szkół Mechanicznych przy ul. Broniewskiego 14

wtorek 18:30 - 19:15
czwartek 18:30 - 19:15

 

GRUPA "MINI ŻUBRY 2" - rocznik 2013/2014/2015.

Trener prowadzący: ADRIAN SIEMIONKOWICZ
Treningi odbywają się w SP 9 przy ul. Legionowej 7.


wtorek 17:00 - 18:00
czwartek 17:00 - 18:00

 

GRUPA "MINI ŻUBRY 3" - rocznik 2011/2012/2013.

Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w III Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pałacowej 2/1


wtorek 18:30 - 20:00
czwartek 18:30 - 20:00


GRUPA "MŁODE ŻUBRY 1" - rocznik 2009/2010

Trener prowadzący: WOJCIECH ANTCZAK
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Warszawskiej 8
oraz w piątki w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Legionowej 7

poniedziałek 17:30 - 19:00
środa 17:00 - 18:30
piątek 18:00 - 19:30 (SP 9)

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 2" - rocznik 2010/2011

Trener prowadzący: WOJCIECH ANTCZAK
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Warszawskiej 8
oraz w piątki w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Legionowej 7

poniedziałek 19:00 - 20:30
środa 18:30 - 20:00
piątek 18:00 - 19:30 (SP 9)

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 3" - rocznik 2008/2009

Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta przy ul. Warszawskiej 8


poniedziałek 19:00 - 20:30
środa 18:30 - 20:00
sobota 12:00-13:30

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 4" - rocznik 2008/2009

Trener prowadzący: SŁAWOMIR STARZAK
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Warszawskiej 8


poniedziałek 19:00 - 20:30
środa 18:30 - 20:00

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 5" - rocznik 2008/2009

Trener prowadzący: MARCIN MONACH
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Piastowskiej 3D

środa 18:30 - 20:00
piątek 18:30- 20:00

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 6" - rocznik 2006/2007

Trener prowadzący: JAKUB JAKUBIEC
Treningi odbywają się w SP 9 przy ul. Legionowej 7


poniedziałek 18:00 - 20:00 (SP 9)
środa 18:00 - 20:00 (SP 9)
piątek 18:00 - 20:00 (SP 9)

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 7" - rocznik 2005/2006/2007

Trener prowadzący: RADOSŁAW PIKTEL
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta przy ul. Warszawskiej 8


poniedziałek 17:30 - 19:00
środa 17:00 - 18:30

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 8" - rocznik 2010/2011

Trener prowadzący: MICHAŁ FEDOROWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Mieszka I 18


poniedziałek 16:30 - 17:30
piątek 16:30 - 17:30

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 9 WASILKÓW"- rocznik 2011/2012/2013

Trener prowadzący: ADRIAN SIEMIONKOWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta przy ul. Polnej 1/4


poniedziałek 16:15 - 17:15
środa 16:15 - 17:15

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY 10 WASILKÓW"- rocznik 2008/2009/2010

Trener prowadzący: DAWID MALINOWSKI
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta przy ul. Polnej 1/4


wtorek 16:30 - 18:00
piątek 16:30 - 18:00

 

GRUPY DZIEWCZĄT

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY D1" - rocznik 2010/2011/2012

Trener prowadzący: KAROLINA WALDA
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Piastowskiej 3D


środa 17:00 - 18:30
piątek 17:00- 18:30

GRUPA "MŁODE ŻUBRY D2" - rocznik 2006/2007/2008/2009


Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.


poniedziałek 17:30 - 19:00
środa 17:00 - 18:30