SREBRO DRUŻYNY U-13 W ŁOMŻYŃSKIEJ ZIMIE

Drużyna U-13 Akademii Koszykówki "Młode Żubry" Białystok zajęła II miejsce w ogólnopolskim turnieju XXIV Łomżyńska Zima rocznik 2008.

Klasyfikacja końcowa turnieju:


1.Warsaw Basketball Warszawa – tr. Tomasz Gajewski
2.AK Młode Żubry Białystok  – tr. Mariusz Bartoszewicz
3.MKS Piotrówka Radom – tr. Paweł Kutkiewicz
4.UKS AK Komorów tr. Radosław Kusy
5.MKS Batory 18 Białystok tr. Zbigniew Zajko
6.UKS Probasket Mińsk Maz. tr. Jakub Woźnica
7.UKS Jedynka Marki tr. Rafał Niemira
7. UKS Dziewiątka Łomża tr. Wojciech Kamiński

MVP TURNIEJU:  KOBAYASHI FILIP (Warsaw Basketball Warszawa)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY TURNIEJU: ZADYKOWICZ KRZYSZTOF (AK Młode Żubry Białystok)
NAJLEPSZY OBROŃCA TURNIEJU: KIERASIŃSKI MIKOŁAJ (MKS Piotrówka Radom)

5 ALL-STAR:


 POPŁAWSKI MIŁOSZ (Warsaw Basketball Warszawa)
• WÓJCIK JEREMIASZ (Warsaw Basketball Warszawa)
• KURSZEL CYPRIAN (AK Młode Żubry Białystok)
• MALINOWSKI TYMOTEUSZ (AK Młode Żubry Białystok)
• KUTKIEWICZ ADAM (MKS Piotrówka Radom)


DRUGA 5 ALL-STAR:


• KOSLA WOJCIECH (UKS AK Komorów)
• STAŃCZUK WIKTOR (MKS Batory 18 Białystok)
• KONDZIOR KACPER (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki)
• GADZIEWICZ PIOTR (UKS Jedynka Marki)
• GARDOCKI WOJCIECH (UKS Dziewiątka Łomża)

Najlepsi w poszczególnych zespołach:


• MUSIAŁEK STANISŁAW (MKS Piotrówka Radom)
• BOREK WOJCIECH (UKS AK Komorów)
• ZITAROSA STANISŁAW (Warsaw Basketball Warszawa)
• SOBOCIŃSKI HUBERT (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki)
• STARZAK SZYMON (AK Młode Żubry Białystok)
• OSTAS WIKTOR (UKS Jedynka Marki)
• DOMANOEWSKI HUBERT (MKS Batory 18 Białystok)
• GRELOCH GABRYŚ (UKS Dziewiątka Łomża)


Zawodnik na medal:


KORCZYŃSKI JAKUB (MKS Piotrówka Radom)
PANEK MARCO (UKS AK Komorów)
CZERWIŃSKI OSKAR (Warsaw Basketball Warszawa)
KOMUDA MACIEJ (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki)
LIŻEWSKI KAROL (AK Młode Żubry Białystok)
DŁUGOŁĘCKI DANIEL (UKS Jedynka Marki)
POPŁAWSKI MATEUSZ (MKS Batory 18 Białystok)
KRAJEWSKI ADAM (UKS Dziewiątka Łomża)


Wyróżnienie trenera:


OWCZAREK PATRYK (MKS Piotrówka Radom)
LICZNAROWSKI MICHAŁ (UKS AK Komorów)
TATAROWICZ KACPER (Warsaw Basketball Warszawa)
KUROWSKI ANTONI (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki)
WIERZBICKI KACPER (AK Młode Żubry Białystok)
RAJZER KONRAD (UKS Jedynka Marki)
NAGIEL MARIAN (MKS Batory 18 Białystok)
PALIŃSKI ALEKSANDER (UKS Dziewiątka Łomża)


Gwiazdeczki I:


FIGURA MIŁOSZ (MKS Piotrówka Radom)
KAWYCZ PATRYK (UKS AK Komorów)
SOPRYCH MICHAŁ (Warsaw Basketball Warszawa)
KOSIŃSKI BARTOSZ (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki)
JAKUBOWSKI ALEKSANDER (AK Młode Żubry Białystok)
KUŻNICZ SZYMON (UKS Jedynka Marki)
MOCARSKI MARCIN (MKS Batory 18 Białystok)
BARTISIEWICZ DAWID (UKS Dziewiątka Łomża)


Gwiazdeczki II:


GUTOWSKI NIKODEM (MKS Piotrówka Radom)
PIASECKI FRANCISZEK (UKS AK Komorów)
KUŹMIŃCZUK MATEUSZ (Warsaw Basketball Warszawa)
REK RAFAŁ (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki)
WÓJCIK FILIP (AK Młode Żubry Białystok)
MARCINIAK FILIP (UKS Jedynka Marki)
HENDOSZKO KAMIL (MKS Batory 18 Białystok)
KRAJEWSKI BARTOSZ (UKS Dziewiątka Łomża)

K o n k u r s y:


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWEGO KONKURSU RZUTÓW WOLNYCH


1.UKS Jedynka MARKI 22 pkt.
2.WARSAW BASKETBALL WARSZAWA 21 pkt.
3.AK MŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK 21 pkt.
3.UKS DZIEWIĄTYKA ŁOMŻA 19 pkt.
5.MKS BATORY NBIAŁYSTOK 18 pkt.
6.MKS PIOTRÓWKA RADOM 16 pkt.
7.UKS AK KOMORÓW 15 pkt.
8.UKS PROBASKET MIŃSK MAZOWIECKI 14 pkt.

NAJLEPSI W RZUTACH WOLNYCH W DRUŻYNACH


OWCZAREK PATRYK (MKS Piotrówka Radom)
BOREK WOJCIECH (UKS AK Komorów)
SZCZEPAŃSKI ANTEK (Warsaw Basketball Warszawa)
REK RAFAŁ (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki)
KURSZEL CYPRIAN (AK Młode Żubry Białystok)
DAWIDEK ALEKSANDER (UKS Jedynka Marki)
POPŁAWSKI MATEUSZ (MKS Batory 18 Białystok)
CISZEWSKI KACPER (UKS Dziewiątka Łomża)

INDYWIDUALNY KONKURS SPRAWNOŚCIOWY

1.OSTAS WIKTOR (UKS Jedynka Marki)
2.PRZYBYLSKI DOMINIK (UKS Jedynka Marki)
3.KOBAYASHI FILIP (Warsaw Basketball Warszawa)


KONKURS 3 – 2 – 1

1.KUTKIEWICZ ADAM (MKS Piotrówka Radom)
2.KONDZIOR KACPER (UKS Probasket Mińsk Mazowiecki))
3.OSZAKO PIOTR (UKS AK Komorów)

W/w nagrodzeni został statuetkami, pucharami dyplomami i drobnymi upominkami. Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy medal za udział w turnieju oraz zdjęcia i koszulkę turniejową. Trenerzy zostali obdarowani upominkami ufundowanymi przez Prezydenta Miasta Łomży.


WYNIKI:


AK Młode Żubry Białystok - UKS Dziewiątka Łomża 86:19
UKS AK Komorów - MKS Batory 18 Białystok 54:42
UKS Probasket Mińsk Maz. - Warsaw Basketball Warszawa 12:74
MKS Piotrówka Radom - UKS Jedynka Marki 73:15
UKS Dziewiątka Łomża - Warsaw Basketball Warszawa 6:96
UKS Jedynka Marki - MKS Batory 18 Białystok 35:41
AK Młode Żubry Białystok - UKS Probasket Mińsk Maz. 83:19
UKS AK Komorów - MKS Piotrówka Radom 34:40
UKS Dziewiątka Łomża - UKS Probasket Mińsk Maz. 20:44
MKS Batory 18 Białystok - MKS Piotrówka Radom 31:49
Warsaw Basketball Warszawa - AK Młode Żubry Białystok 33:55
UKS Jedynka Marki - UKS AK Komorów 25:33
UKS Probasket Mińsk Maz. - UKS Jedynka Marki 46:22
UKS Dziewiątka Łomża - MKS Batory 18 Białystok 28:56
AK Młode Żubry Białystok - UKS AK Komorów 65:40
MKS Piotrówka Radom - Warsaw Basketball Warszawa 34:47
UKS Dziewiątka Łomża - UKS Jedynka Marki 27:48
UKS Probasket Mińsk Maz. - MKS Batory 18 Białystok 36:43
UKS AK Komorów - MKS Piotrówka Radom 33:60
AK Młode Żubry Białystok - Warsaw Basketball Warszawa 48:52

GRUPA A:

1) AK Młode Żubry Białystok
2) UKS Probasket Mińsk Maz.
3) Warsaw Basketball Warszawa
4) UKS Dziewiątka Łomża


GRUPA B:

1) UKS AK Komorów
2) MKS Piotrówka Radom
3) UKS Jedynka Marki
4) MKS Batory 18 Białystok